Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
Çengelköy Börekçisi
Kadıköy Antika Alanlar
El Yazma Kitap
Plak Alanlar
Seo
Topraktan Masaya | Lokanta Nevnihal - Topraktan Masaya

izmir escort

Lokanta Nevnihal – Topraktan Masaya

Biz Kimiz?

Türkiye’nin ilklerinden olacak olan bu yenilik; doğal tarım ürünlerini, coğrafi işaretli ve yerel malzemeleri lezzet temelinde başrole koyan; topraktan masaya konseptini özel reçeteleri ile ilk kez uygulayacak olan Çengelköy Rasathane’de yepyeni bir dükkan... Lokanta Nevnihal.

Lokanta Nevnihal, Anadolu yemekleri ile gastronomi sektöründe bir ilk olma hedefi ile toprak anadan faydalanmayı özel reçetelerinde misyon edinmiştir. Bu sebepten ötürü, güneşin, toprağın ve yağmurun dengesi ile özgün, mevsiminde yetişen, doğal meyve, sebze, et ve süt ürünlerini mutfağından eksik etmeyen lezzetler ile sağlıklı ve özel bir beslenme modeli oluşturmuştur.

Neden Nevnihal?

Modern ve yöresel tariflerin bir araya gelerek farklı sunum ve pişirme teknikleri kullanılarak hazırlanmış olduğu sağlıklı beslenme trendlerinide Anadolu lezzetleriyle harmanlayan Lokanta Nevnihal dünya’da ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek her ay menüsü değiştiren tek lokanta olma özelliğine sahiptir.

Ünlü Şef Rafet İnce’nin özel yorumları ile Anadolu’daki köylüden alınan 2,850 farklı yerel ürün ile Lokanta Nevnihal yemeklerine lezzet katacaktır. Lokanta Nevnihal ülkemizin 7 bölgesini düşünerek 1 yıl boyunca her ay şehirler arası lezzet rotası çizerek ayın son 3 günü belirlenen şehirlerin meşhur yemeklerini yaparak farklı bir konsept oluşturmaktadır

Lokanta Nevnihal’in evsahibi...

7,800 metrakare bir alana kurulu Lokanta Nevnihal yazlık 180 kişi, kışlık kapalı 130 kişi oturma kapasiteli bir mekandır.
Lokanta Nevnihal’in için de bulunan Tarihi Çengelköy Konağının inşa ediliş tarihi Haziran 1906’dır. 2007 yılında restore edilen konak, Çengelköy mimarisinin tüm özelliklerini taşımaktadır. Konak içerisinde bulunan odaların hepsinin birbirinden farklı mimarı dokuya sahip olması mekanın önemli imzalarından biridir.

Konağın başka bir özelliğide Osmanlı dönemin de bostan olarak kullanılan bahçesi, günümüzün modern çizgileri ile birleştirilerek, hiçbir kimyasal katkı maddesi kullanılmadan doğal tarımı destekleyecek şekilde topraktan masaya Anadolu yemeklerini en iyi şekilde içinde barındırmaktadır.

Lokanta Nevnihal’in bostanının bir başka özelliğide içinde gezen tavuk, dağ keçisi, bıldırcın, sülün gibi av ve kümes hayvanlarının yer almasıdır. Böylece doğal tarım destekli sabah kahvaltılarında, bostanımızdan toparlanan yumurtalar sebze ve meyvelerin tazeliği, misafirlerimize Anadolu tadında yemekler tattırmak, sunumları ile dünya gastronomisi imza atmak hedeflenmektedir.

WhatsApp chat
Antika Eşya Alanlar
Antika Ekspertiz Alanlar
el yazma kuran ı kerim alanlar
antika hat yazı alanlar
Antika Alanlar
Antika Alanlar
Antika
Antika Alanlar
Antika Ekspertiz
El Yazma Kuran Alanlar
Antika Kuran Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Saat Alanlar
Antika Silah Alanlar
Antika Kılıç Alanlar
Antika Berat Alanlar
Antika Tablo Alan Yerler
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika mobilya alanlar
antika gümüş alanlar
antika saat alanlar
antika ferman alanlar
antika berat alanlar
antika tablo alanlar
antika bronz heykel alanlar
antika hereke halı alanlar
antika kilic alanlar
kadıköy antika eşya alanlar
Antikacılar
Kadıköy Antika Eşya Alanlar
Plak Alan Yerler
Gümüş Alan Yerler
Antika
Antika Eşya Alanlar
Antika Tablo Alanlar
Antika Tablo
El Yazma Kuran Alanlar
El Yazma Kuran
Kuran Alanlar
El Yazma Kitap
El Yazma Kitap Alan Yerler
El Yazma Kitap Alanlar
Ferman Alanlar
Antika Ferman Alanlar
Antika Ferman
Gümüş Alanlar
Gümüş Alanlar
Saat Alanlar
Saat Alan Yerler
Marka Saat Alanlar
Kol Saati Alanlar
Kol Saati Alan Yerler
ikinci el saat
ikinci el saat alanlar
ikinci el saat alan yerler
Kılıç Alanlar
Kılıç Alan Yerler
Antika Kılıç
Antikacı
Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Antika Alanlar
Antika Eşya Alanlar
Kılıç Alanlar
Seo
antika alanlar
rfid
antika alanlar
haşere ilaçlama
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj